top of page
catering-1920x400.jpg

Catering menu

Rauty, recepce a párty

Rauty a recepce jsou společenské akce při příležitosti státního svátku, po premiéře filmu, při narozeninách nebo při jiné události. Raut se nejčastěji koná ve velkém sále nebo na zahradě, kde jsou umístěny švédské stoly. Hosté si sami nabírají jídlo z připraveného buffet, u teplého buffet může také pomoci hostům kuchař, který může krájet masa nebo připravovat pokrmy před hosty. Číšníci pouze debarasují nádobí a dolévají hostům víno a sekt. Celá událost se koná při stání a trvá cca 3 hodiny.

troja-rauty-1000.jpg

Bankety

Banket se koná u příležitosti slavnostní společenské události, která má určený důvod a program. Obvykle se tato hostina pořádá pro větší počet osob a má formální a slavnostní charakter. Základem banketu jsou honosně nazdobené kulaté stoly, které jsou obsazeny podle předem dohodnutého zasedacího pořádku a perfektní obsluha. Hosté mají jednotné menu o několika chodech a číšníci je obsluhují najednou. Celá akce trvá cca 3-4 hodiny.

troja-bankety-1000.jpg

Koktejly

Koktejlová party je kratší společenské setkání například při vernisáži, po koncertě nebo otevírání nových prostor a jiných událostí, kdy číšníci rotují mezi hosty, roznáší studené a teplé občerstvení, tak aby hosté jej mohli jíst bez talířku a příboru. Celá událost se koná při stání a trvá cca 2 hodiny. Doprovází také programy jako např. módní přehlídky, prezentační projekce apod.

troja-koktejly-1000.jpg

Narozeniny, svatby a rodinné oslavy

Svatební hostinu, narozeniny či rodinnou oslavu připravíme přesně dle Vašeho přání. Náš tým profesionálů s letitými zkušenostmi v pořádání společenských akcí Vám poradí s výběrem toho pravého místa pro svatební hostinu, navrhne a připraví svatební menu, výběr vín a ostatních nápojů, zajistí Vám dekoraci svatební tabule a výzdobu prostor a zabezpečí perfektní obsluhu. A to vše s ohledem na celkový styl svatby. Vše pro vás připravíme s osobním přístupem a profesionální kvalitou. Vaše svatba díky nám bude příjemným zážitkem bez starostí na který budete vzpomínat po celý život.

troja-svatebni-hostiny-1000.jpg

Barbecue, zahradní slavnosti, stylové hody

Jedná se o speciální akci s předem daným gastronomickým zaměřením. Koná se zpravidla odpoledne nebo večer, trvá přibližně 2 hodiny. Hlavní náplní je grilování či opékání různých druhů mas, také ryb či uzenin. Akce je to neformální, oblečení není předepsané. Koná se většinou ve venkovních prostorách, v případě nepřízně počasí Vám samozřejmě postavíme přístřeší.

troja-castle-grilovani-1000.jpg

Firemní akce

Na klíč pro vás zajístíme veškeré firemní akce: konference, kongresy, semináře, workshopy, tiskové konference, představení nových produktů, party pro klienty atd. Zajistíme vhodné prostory ať už venkovní nebo vnitřní, Samozřejmostí je zajištění konferenční techniky, internetového připojení, cateringu či ubytování. Vaši firemní akci připravíme od A do Z.

Naše služby:

  • zapůjčení konferenční techniky (např. ozvučení, flipcharty, dataprojektory, tabule, zpětné projektory, promítací plátna, kopírky, PC, notebook, tlumočnická technika, pódium, apod.)

  • zajištění požadované rychlosti internetového připojení

  • cateringové služby na klíč vašim požadavků

  • zajištění doprovodného programu

  • ubytování, parkoviště

troja-firemni-akce-1000.jpg

Pracovní snídaně, obědy, večeře

Jak jinak zahájit úspěšný den než pracovní snídaní s kolegy či kolegyněmi ve vašem pracovním týmu. Na pokraji dne, u snídaňového menu, které Vám sestavíme dle přání, se pracovní problémy vyřeší skoro samy. Pokud se zdržíte na oběd, připravíme Vám polední menu dle Vašich požadavků. I večer Vás rádi obsloužíme u pracovní večeře, která může být ukončena sklenkou dobrého vína. K dispozici vám jsou prostory v našich restauracích a konferenčních sálech a saloncích na zámku Štiřín, v hotelu Castle Residence nebo hotelu Troja. Kromě výborného občerstvení pro vás zajistíme i konferenční techniku a vše co budete potřebovat.

troja-snidane-1000.jpg

Vánoční a novoroční oslavy

Setkat se s přáteli či kolegy u tradiční a pohodové vánoční tabule, nebo uspořádat akční novoroční párty - i to jsme schopni pro vás zajistit. Pohoštění Vám připravíme přesně dle Vašeho přání, ať už bude stylové, tradiční, nebo dle moderního stylu. Samozřejmostí je perfektní výzdoba, na přání doplníme oslavu hudebním programem, světelnými efekty nebo ohňostrojem. V případě zájmu Vám rádi připravíme i balíčky či upomínkové předměty pro všechny zúčastněné.

troja-vanoce-1000.jpg
reference

Reference

Fotogalerie

fotogalerie
bottom of page